Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SUPELCOSIL# LC-18 HPLC Column3 um particle size, L ×
- Număr anunț
- DA23610823
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Medicina, Farmacie, Stiinte si Tehnologie " George Emil Palade" din Targu Mures (CUI 4322742)
- Furnizor / câștigător
- BIO AQUA GROUP SRL (CUI RO26406593)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100,43 RON
- Valoare atribuită
- 1.100,43 RON
- Data publicării
- 01.08.2019 20:06
- Termen limită
- 07.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2019 15:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100,43 RON
din 1.100,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro