Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet spital
- Număr anunț
- DA23610416
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean Giurgiu (CUI 4352620)
- Furnizor / câștigător
- ARTISANA MEDICAL SRL (CUI RO22742850)
- Cod CPV
- 33141622-6 · Truse de prevenire a SIDA (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.125 RON
- Valoare atribuită
- 4.125 RON
- Data publicării
- 01.08.2019 16:01
- Termen limită
- 06.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2019 09:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.125 RON
din 4.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro