Ofertă acceptată Cumpărare directă

Motorina Euro 5

Număr anunț
DA23402770
Autoritate contractantă
Comuna Somes Odorhei (CUI 4291662)
Furnizor / câștigător
VOTROM SRL (CUI 16415594)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.370 RON
Valoare atribuită
14.370 RON
Data publicării
01.07.2019 10:25
Termen limită
06.07.2019 17:00
Data finalizării
02.07.2019 09:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.370 RON

din 14.370 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.