Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE COPIATOR MINOLTA BIZHUB 211

Număr anunț
DA23990928
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BREZNITA OCOL (CUI 29083993)
Furnizor / câștigător
SISTEM SERVICE SRL (CUI RO16685717)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768,91 RON
Valoare atribuită
768,91 RON
Data publicării
01.10.2019 11:02
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 11:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768,91 RON

din 768,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.