Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSUMABILE-Varfuri pipete, albastre, 1000 µl, tip Gilson, cod C51LD1023
- Număr anunț
- DA24264427
- Autoritate contractantă
- SPITAL GENERAL C.F. SIMERIA (CUI 4375160)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI RO4134935)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 102,06 RON
- Valoare atribuită
- 102,06 RON
- Data publicării
- 01.11.2019 09:50
- Termen limită
- 06.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 10:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
102,06 RON
din 102,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro