Ofertă acceptată Cumpărare directă

DORADA 300-400 GR KG

Număr anunț
DA23990595
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "VIRGIL MADGEARU (CUI 2845508)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03311000-2 · Pesti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,65 RON
Valoare atribuită
342,65 RON
Data publicării
01.10.2019 10:52
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
02.10.2019 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,65 RON

din 342,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.