Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,8% sub estimat
materiale sanitare
- Număr anunț
- DA23609209
- Autoritate contractantă
- SPITALUL " N.N.SAVEANU " VIDRA (CUI 4447401)
- Furnizor / câștigător
- EFARM TOP SRL (CUI RO33939106)
- Cod CPV
- 33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.228,32 RON
- Valoare atribuită
- 5.080,52 RON 2,8% sub estimat
- Data publicării
- 01.08.2019 14:30
- Termen limită
- 06.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2019 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.080,52 RON
din 5.228,32 RON estimat
2,8%
Adjudecat la 97,2% din estimat · economie 147,80 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.