Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sterilet intrauterin TCu380A, cu fir spiralat si colier din cupru, in forma T, Steril

Număr anunț
DA24262903
Autoritate contractantă
Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33641420-5 · Contraceptive chimice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
965 RON
Valoare atribuită
965 RON
Data publicării
01.11.2019 08:36
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

965 RON

din 965 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.