Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISTRUGATOR DOCUMENTE Qoltec cross-cut, toaca CD + carti credit, 10 pagini, rezervor deseri 21L

Număr anunț
DA23608879
Autoritate contractantă
Serviciul Politia Locala a Orasului Cugir (CUI 26636118)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
30191400-8 · Dispozitiv de distrugere a documentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.173,12 RON
Valoare atribuită
1.173,12 RON
Data publicării
01.08.2019 14:10
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.173,12 RON

din 1.173,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.