Atribuită Cumpărare directă

Set banci spectatori si rezerve

Număr anunț
DA36426942
Autoritate contractantă
COMUNA ROMA (CUI 3372114)
Furnizor / câștigător
ZONA SPORT SRL (CUI 21304053)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.408 RON
Data publicării
03.09.2024 14:32
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.408 RON