Ofertă acceptată Cumpărare directă

AMORSA CERESIT CT 17

Număr anunț
DA23608453
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA BUCURESTI (CUI 12346319)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
44111400-5 · Vopsele si materiale de acoperire a peretilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,40 RON
Valoare atribuită
208,40 RON
Data publicării
01.08.2019 13:42
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 14:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,40 RON

din 208,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.