Ofertă acceptată Cumpărare directă

Segmenti analizor biochimie/Reactie/BS 200/Accent 200/Mindray

Număr anunț
DA23607641
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CÎMPENI (CUI 4331104)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482,50 RON
Valoare atribuită
482,50 RON
Data publicării
01.08.2019 12:56
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
02.08.2019 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

482,50 RON

din 482,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.