Acasă · Licitații
· Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pulpa superioara de curcan dezosata ,fara piele, fasonari piept
- Număr anunț
- DA24535208
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 29412727)
- Furnizor / câștigător
- VASMIL PROSPER SRL (CUI 29865973)
- Cod CPV
- 03000000-1 · Produse agricole, de ferma, de pescuit, de silvicultura si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612,70 RON
- Valoare atribuită
- 612,70 RON
- Data publicării
- 29.11.2019 09:57
- Termen limită
- 05.12.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.12.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
612,70 RON
din 612,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro