Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere pentru centrala telefonica, a retelei telefonice si a aparatelor aferente

Număr anunț
DA24532026
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA PRAHOVA (CUI 9724627)
Furnizor / câștigător
OLCO INDUSTRIES LTD SRL (CUI RO3866380)
Cod CPV
50334100-6 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de telefonie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare atribuită
336,13 RON
Data publicării
28.11.2019 16:52
Termen limită
05.12.2019 17:00
Data finalizării
02.12.2019 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

336,13 RON

din 336,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.