Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola prosop autocut Wepa Prestige

Număr anunț
DA23607163
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA GALATI (CUI 12355295)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
39514100-9 · Prosoape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.153,92 RON
Valoare atribuită
1.153,92 RON
Data publicării
01.08.2019 12:30
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 13:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.153,92 RON

din 1.153,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.