Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie echipamente lucru muncitori
- Număr anunț
- DA23606378
- Autoritate contractantă
- COMUNA BERGHIN (CUI 4562257)
- Furnizor / câștigător
- VARVI STYLL SRL (CUI RO9065380)
- Cod CPV
- 18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.868 RON
- Valoare atribuită
- 1.868 RON
- Data publicării
- 01.08.2019 11:42
- Termen limită
- 07.08.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2019 12:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.868 RON
din 1.868 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro