Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cablu pacient EKG cu clesti
- Număr anunț
- DA23416318
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CAREI (CUI 4038636)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI RO9731314)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 720 RON
- Valoare atribuită
- 720 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 12:47
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 14:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
720 RON
din 720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro