Ofertă acceptată Cumpărare directă

Costum salopeta cu pieptar din bumbac 100% cu gramaj de 260gr/mp

Număr anunț
DA23415383
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA GERMANA KRONSTADT (CUI 31616206)
Furnizor / câștigător
JACOB TODAY SRL (CUI RO25109101)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
477,60 RON
Valoare atribuită
477,60 RON
Data publicării
02.07.2019 12:03
Termen limită
07.07.2019 17:00
Data finalizării
02.07.2019 12:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

477,60 RON

din 477,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.