Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Electrod EKG de unica folosinta 40X36 MM autoadeziv cu gel pt adulti
- Număr anunț
- DA23415150
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 825 RON
- Valoare atribuită
- 825 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 11:53
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 12:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
825 RON
din 825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro