Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aranjamente florale diferite marimi diverse

Număr anunț
DA23944470
Autoritate contractantă
SANATORIUL BALNEAR SI DE RECUPERARE TECHIRGHIOL (CUI 4300868)
Furnizor / câștigător
ATELIER MADLENNE SRL (CUI 37005546)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.621,84 RON
Valoare atribuită
9.621,84 RON
Data publicării
25.09.2019 11:08
Termen limită
07.10.2019 17:00
Data finalizării
02.10.2019 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.621,84 RON

din 9.621,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.