Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE SANITARE ALCOOL SANITAR, VATA, TIFON, MANUSI, HALATE, BONETE, CIPICI, MATERIALE

Număr anunț
DA23606095
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITAR VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR MARAMURES (CUI 3695123)
Furnizor / câștigător
AQUATOR SRL (CUI RO15651244)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.829,68 RON
Valoare atribuită
13.829,68 RON
Data publicării
01.08.2019 11:25
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.829,68 RON

din 13.829,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.