Ofertă acceptată
Cumpărare directă
autocut 25-2
- Număr anunț
- DA23414992
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
- Cod CPV
- 77314100-5 · Servicii de acoperire cu gazon (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,64 RON
- Valoare atribuită
- 117,64 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 11:46
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117,64 RON
din 117,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro