Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Motorina Euro 5, Depozit Rompetrol, Benzina Fara Plumb 95 ..luna sept 2019
- Număr anunț
- DA23999845
- Autoritate contractantă
- Primaria Gura Padinii (CUI 16560233)
- Furnizor / câștigător
- DOLGAS SRL (CUI RO17202926)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.713,18 RON
- Valoare atribuită
- 4.713,18 RON
- Data publicării
- 02.10.2019 08:34
- Termen limită
- 07.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2019 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.713,18 RON
din 4.713,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro