Ofertă acceptată Cumpărare directă

solutie parbriz

Număr anunț
DA23998782
Autoritate contractantă
Liceul tehnologic "PAUL DIMO" GALATI (CUI 3126667)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI RO5340801)
Cod CPV
09211650-2 · Lichid de frana (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6,70 RON
Valoare atribuită
6,70 RON
Data publicării
01.10.2019 16:37
Termen limită
06.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 17:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6,70 RON

din 6,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.