Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISC TAIERE

Număr anunț
DA23604999
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC 1 MAI (CUI 2843884)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
14811200-1 · Pietre de polizat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168,25 RON
Valoare atribuită
168,25 RON
Data publicării
01.08.2019 10:27
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168,25 RON

din 168,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.