Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE DEZINSECTIE, DEZINFECTIE SI DERATIZARE PENTRU CASA DE CULTURA A COMUNEI BASCOV
- Număr anunț
- DA23995557
- Autoritate contractantă
- CASA DE CULTURA A COMUNEI BASCOV (CUI 24487427)
- Furnizor / câștigător
- CLEAN ROXIM 2001 SRL (CUI 13954519)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 600,30 RON
- Valoare atribuită
- 600,30 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 13:53
- Termen limită
- 06.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2019 12:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
600,30 RON
din 600,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro