Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari reparatii legaturi centrale telefonice pe fibra optica stresata si cablu de cupru

Număr anunț
DA23604738
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI VASLUI (CUI 4226338)
Furnizor / câștigător
IQ-NET SRL (CUI RO16499714)
Cod CPV
45314320-0 · Instalare de cabluri de retele informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
22.512,50 RON
Valoare atribuită
22.512,50 RON
Data publicării
01.08.2019 10:14
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.512,50 RON

din 22.512,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.