Ofertă refuzată Cumpărare directă

Teste glicemie Accu-Chek Active Glucose, 50 tests si Lantete

Număr anunț
DA24253347
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
ROCHE ROMANIA SRL (CUI 17551047)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
283,90 RON
Valoare finală
283,90 RON
Data publicării
31.10.2019 10:15
Data finalizării
01.11.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.