Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie si de dezinsectie
- Număr anunț
- DA23992437
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC DE AERONAUTICA "HENRI COANDA (CUI 4644314)
- Furnizor / câștigător
- INTERBI INVEST SRL (CUI 34059754)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.578,96 RON
- Valoare atribuită
- 10.578,96 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 11:57
- Termen limită
- 06.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2019 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.578,96 RON
din 10.578,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro