Ofertă refuzată Cumpărare directă

Mranita si substraturi de pamanturi

Număr anunț
DA24243106
Autoritate contractantă
Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
Furnizor / câștigător
MARA ALEXIA MICU IMPEX S.R.L. (CUI 27987583)
Cod CPV
14212410-7 · Pamant vegetal (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.004 RON
Valoare finală
21.004 RON
Data publicării
30.10.2019 11:20
Data finalizării
01.11.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.