Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile medicale

Număr anunț
DA24241017
Autoritate contractantă
CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA LADESTI Valcea (CUI 18735471)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.197,59 RON
Valoare atribuită
14.197,59 RON
Data publicării
30.10.2019 10:04
Termen limită
06.11.2019 17:00
Data finalizării
01.11.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.197,59 RON

din 14.197,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.