Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executie retea electrica de alimentare cu energie el. cu stalpi de beton si conductor torsadat
- Număr anunț
- DA24239892
- Autoritate contractantă
- ORASUL ALESD (CUI 4348920)
- Furnizor / câștigător
- LARA ELECTRIC S.R.L. (CUI RO18247551)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.520 RON
- Valoare atribuită
- 23.520 RON
- Data publicării
- 30.10.2019 09:20
- Termen limită
- 04.11.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2019 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.520 RON
din 23.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro