Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit reparatie oala condens pentru sterilizator Steris Amsco 3053/Valva unisens abur CK3/8"
- Număr anunț
- DA23413344
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN SATU MARE (CUI 3963722)
- Furnizor / câștigător
- NICONSULTING TECHNICS SRL (CUI RO18448164)
- Cod CPV
- 31711400-7 · Valve si tuburi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.650 RON
- Valoare atribuită
- 2.650 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 10:34
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.650 RON
din 2.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro