Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de igenizare 7 sali si modernizare 5 grupuri sanitare

Număr anunț
DA23413276
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT DUMBRAVA MINUNATA (CUI 4038725)
Furnizor / câștigător
CONSTLUX S.R.L. (CUI RO15918156)
Cod CPV
45214210-5 · Lucrari de constructii de scoli primare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.933,18 RON
Valoare atribuită
78.933,18 RON
Data publicării
02.07.2019 10:30
Termen limită
07.07.2019 17:00
Data finalizării
02.07.2019 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.933,18 RON

din 78.933,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.