Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BRICHETE RUMEGUS LEMN ESENTA TARE
- Număr anunț
- DA23989384
- Autoritate contractantă
- COMUNA VALIUG (CUI 3227297)
- Furnizor / câștigător
- SEMISLEND COMPANY SRL (CUI 4120719)
- Cod CPV
- 09111400-4 · Combustibili pe baza de lemn (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.571,45 RON
- Valoare atribuită
- 3.571,45 RON
- Data publicării
- 01.10.2019 10:15
- Termen limită
- 07.10.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2019 12:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.571,45 RON
din 3.571,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro