Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lada frigorifica ZANUSSI ZFC51400WA, 495 l, 86.8 cm, A+, alb

Număr anunț
DA23413154
Autoritate contractantă
Sanatoriul Balnear de Recuperare Mangalia (CUI 4515565)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
37414200-5 · Lazi frigorifice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.512,60 RON
Valoare finală
2.512,60 RON
Data publicării
02.07.2019 10:25
Termen limită
07.07.2019 17:00
Data finalizării
02.07.2019 11:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.