Ofertă refuzată Cumpărare directă

PROSOP GIGA EXTRA

Număr anunț
DA24223119
Autoritate contractantă
Liceul Gheorghe Munteanu Murgoci Macin (CUI 4165699)
Furnizor / câștigător
TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI RO41042100)
Cod CPV
39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare finală
180 RON
Data publicării
28.10.2019 14:24
Termen limită
02.11.2019 17:00
Data finalizării
02.11.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.