Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Acumulator auto ZAP SILVER 12V - 80Ah
- Număr anunț
- DA23411972
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL GENERAL PENTRU IMIGRARI (CUI 22084517)
- Furnizor / câștigător
- SORGETI SRL (CUI RO14936391)
- Cod CPV
- 31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240,68 RON
- Valoare atribuită
- 240,68 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 09:34
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 13:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240,68 RON
din 240,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro