Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combustibil Lichid Usor Tip 3 ( CLU tip 3) -Ecotherm Light tip IV -

Număr anunț
DA23979607
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA ADMINISTRATIA ZONEI LIBERE SULINA (CUI 3053425)
Furnizor / câștigător
ALLIED GREEN CO S.R.L. (CUI RO18684998)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.780 RON
Valoare atribuită
4.780 RON
Data publicării
30.09.2019 10:48
Termen limită
05.10.2019 17:00
Data finalizării
01.10.2019 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.780 RON

din 4.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.