Ofertă acceptată
Cumpărare directă
canula ETCO2 pentru monitor Edan
- Număr anunț
- DA23411829
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
- Furnizor / câștigător
- MEDICAL CORP SRL (CUI RO10770287)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 357 RON
- Valoare atribuită
- 357 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 09:28
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
357 RON
din 357 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro