Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse tipuri de benzi adezive

Număr anunț
DA23411351
Autoritate contractantă
INSTITUTUL INIMII DE URGENTA PENTRU BOLI CARDIOVASCULARE"Niculae Stancioiu" Cluj-Napoca (CUI 4617719)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI RO3102390)
Cod CPV
33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.675 RON
Valoare atribuită
4.675 RON
Data publicării
02.07.2019 09:04
Termen limită
07.07.2019 17:00
Data finalizării
02.07.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.675 RON

din 4.675 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.