Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTOPOMPA

Număr anunț
DA23597368
Autoritate contractantă
COMUNA BUZESCU (PRIMARIA BUZESCU) (CUI 4568454)
Furnizor / câștigător
CASA SRL (CUI RO10121654)
Cod CPV
34144212-7 · Autopompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.193,28 RON
Valoare atribuită
3.193,28 RON
Data publicării
31.07.2019 10:55
Termen limită
06.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 15:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.193,28 RON

din 3.193,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.