Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MANITOL 20% 250 ml
- Număr anunț
- DA23410853
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 890,70 RON
- Valoare atribuită
- 890,70 RON
- Data publicării
- 02.07.2019 08:37
- Termen limită
- 07.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
890,70 RON
din 890,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro