Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fir acid poliglicolic nr 1, 2 , L=150cm

Număr anunț
DA23588209
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF.IOAN (CUI 4204178)
Furnizor / câștigător
IDEAL OPTIONS SRL (CUI RO32574940)
Cod CPV
33141121-4 · Suturi chirurgicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.848 RON
Valoare atribuită
8.848 RON
Data publicării
30.07.2019 10:20
Termen limită
04.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 07:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.848 RON

din 8.848 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.