Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TeamViewer Corporate Subscription V14 LICENTA 1 AN CU SUPORT SI MENTENANTA INCLUSA
- Număr anunț
- DA23408669
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48514000-4 · Pachete software pentru acces la distanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.677,40 RON
- Valoare atribuită
- 6.677,40 RON
- Data publicării
- 01.07.2019 14:54
- Termen limită
- 06.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2019 07:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.677,40 RON
din 6.677,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro