Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MOxxxxx-00 PISTOL AUTOMAT punctie biopsie de unica folosinta MEDONE 18G/10 CM
- Număr anunț
- DA23408538
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- TRANS-MENTOR SRL (CUI 18284932)
- Cod CPV
- 33141323-0 · Ace de biopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 152 RON
- Valoare atribuită
- 153,50 RON
- Data publicării
- 01.07.2019 14:48
- Termen limită
- 06.07.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.07.2019 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
153,50 RON
din 152 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro