Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carnet chitantier

Număr anunț
DA23584928
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02456 (CUI 31971658)
Furnizor / câștigător
WELLPRINT SRL (CUI 33238980)
Cod CPV
22814000-9 · Chitantiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253,50 RON
Valoare atribuită
253,50 RON
Data publicării
29.07.2019 15:10
Termen limită
05.08.2019 17:00
Data finalizării
01.08.2019 07:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253,50 RON

din 253,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.