Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de întretinere a drumurilor

Număr anunț
DA23556614
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Furnizor / câștigător
MIRASER SRL (CUI 16475642)
Cod CPV
45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.600 RON
Valoare finală
33.600 RON
Data publicării
24.07.2019 10:25
Data finalizării
01.08.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.