Atribuită Atribuire

Achizitie Garantie plastic , 24 buc x 0.50 ron , Garantie doza 6 buc/ pachet , 5 pachete x 3 ron conform referat nr. 10970 / 27.03.2025 , factura nr. 67930 / 28.03.2025, comanda nr. 11274 / 28.03.2025 .Valoare totala 27 ron

Număr anunț
DAN2420296
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
66517200-9 · Servicii de asigurare de garantie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Anunț de atribuire
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27 RON
Data anunțului
01.04.2025 15:37

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.