Atribuită
Atribuire
Achizitie Aqua Carpatica apa plata 0.5 litri , 24 buc x 2.89 ron conform referat nr. 10970 / 27.03.2025 , Oferta nr. 11213 / 28.03.2025 , factura nr. 67930 / 28.03.2025 , Comanda nr. 11274 / 28.03.2025. Valoare totala 69.36 ron.
- Număr anunț
- DAN2420140
- Autoritate contractantă
- ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
- Furnizor / câștigător
- AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Anunț de atribuirecum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare atribuită
- 69,36 RON
- Data anunțului
- 01.04.2025 14:58
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.